Duże, małe i  mięciutkie - pluszowe misie opanowały Przedszkole przybywając ze swoimi małymi właścicielami, aby świętować.

W dniu 25.11.201r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi misiami. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Zapraszamy do galerii.

J.K.