Wielką radość dla dzieciaków z grupy „Stokrotki” i „Koniczynki” sprawiła wizyta Św. Mikołaja w dniu 4 grudnia.

Czas oczekiwania na jego przyjście umilała muzyka mikołajkowa.Dzieci powitały piosenką Świętego„Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem” jako, że aura była uboga w opady śniegu. Najpierw wokalnie zaprezentowały się dzieci młodsze, potem dzieci starsze. Przyjemności było co niemiara w czasie otrzymywania upominków. Wspólne zdjęcie z Mikołajem uwieczniło te miłe chwile, przynajmniej do 06 grudnia następnego roku.

W tym dniu odwiedził naszych milusińskich Burmistrz Miasta i Gminy pan Jacek Tarnowski i on został Świętym Mikołajem, gdyż w towarzystwie swoich współpracowników przekazał na każdą salę przedszkolną wspaniałe upominki: puzzle, gry edukacyjne, elektroniczne i kolorowanki. Dziękujemy! Zapraszamy do galerii.

J.M