Przekroczenie progu przedszkola to ważny moment w życiu każdego dziecka, a jednocześnie budzący silne emocje. Nasza placówka podejmuje działania, które mają na celu ułatwienie przyszłym przedszkolakom przystosowanie się do nowego środowiska. Aby proces adaptacji był miłym przeżyciem nasze przedszkola zorganizowały "Dni Otwarte". W naszej Filii nr 2 taki dzień odbył się 13 maja 2016r. Przybyli goście podczas zabaw swobodnych mieli okazje pobawić się z równieśnikami, z którymi spotkają się już za kilka miesięcy. Dzieci chętnie włączyły się do zajęć i zabaw zorganizowanych przez nauczycieli. Odwiedzający placówkę rodzice mieli okzaję obejrzeć budynek, ale także zapoznali się z ofertą naszego przedszkola oraz spotkali się ze specjalistami. Goście opuszczali przedszkole zadowoleni i pełni wrażeń.

DO SZYBKIEGO ZOBACZENIA!