Międzypokoleniowe spotkania przynoszą wiele korzyści zarówno dla dzieci jak i dla osób starszych, dlatego z wielką ochotą w dniu 16.01.2018r. zaprosiliśmy do naszych przedszkoli podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu. Postanowiliśmy wspólnie poświętować i złożyć życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W takim zacnym gronie spotykamy się już drugi raz, by wywołać radość i uśmiech na twarzach seniorów.A ponieważ nie tak dawno były Święta Bożego Narodzenia, więc pozostaliśmy w tym magicznym klimacie, dlatego grupa „Biedronki” z Przedszkola Publicznego w Połańcu oraz „Smerfy” z Filii nr 1 przedstawili miłej publiczności sztukę jasełkową. Na nowo przeżyliśmy historię narodzin małego Jezusa, który pozostawia na ziemi dobro i miłość. Swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały także dzieci z Przedszkola Publicznego w  Połańcu – grupa  „Motylki” oraz z Filii nr 1 - grupa „Elfy”.  Dzieci poprzez występy złożyły życzenia płynące prosto z ich maleńkich serduszek i okazały duży szacunek przyszywanym babciom i dziadkom. Panie dyrektor Anna Kaniszewska i Beata Mika, w imieniu wszystkich pracowników przedszkola złożyły również życzenia seniorom z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz noworoczne. Do życzeń dołączył się również Pan Burmistrz Jacek Tarnowski, który odwiedził Przedszkole Publiczne w Połańcu.

Dziękujemy za te piękne chwile wzruszenia i miłe słowa podziękowania, które na długo zapadną w naszej pamięci.

B. Mika