"Najdroższy Arcypasterzu!

Jestem najmniejszą Twoją owieczką

z parafii naszej - przedszkolne dziecko.

Niosę Ci serce i bukiet kwiatów

bo Tyś jest taki dobry jak Tatuś..."

 

 

09.03.2012r. nasze przedszkole gościło w swoich progach

Księdza Biskupa Sandomierskiego Edwarda Frankowskiego

- w ramach wizytacji parafii Św. Marcina w Połańcu.

Jego wizyty dzieci oczekiwały z radosną niecierpliwością…

 

alt

 

Dostojnego gościa przywitała kwiatami dyrektor przedszkola pani Anna Kaniszewska w imieniu wszystkich przedszkolaków, personelu oraz przedstawicieli rodziców.

Delegacja przedszkolaków podarowała księdzu Biskupowi na pamiątkę wizyty prezent – bukiet tulipanów oraz ogromne czerwone serce na odwrocie, którego znajdowały się małe serduszka przedszkolaków z ich imionami. Podczas spotkania nie zabrakło występów naszych milusińskich. Dzieci starsze i młodsze pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenkę. Goście okazali swój podziw i zadowolenie występami naszych podopiecznych poprzez gromkie brawa i miłe słowa. Ksiądz Biskup nawiązał znakomity kontakt z dziećmi, podziękował im za tak serdeczne przyjęcie, a następnie wszystkich pobłogosławił.

Ostatnim punktem spotkania była rozmowa Jego Ekscelencji z zaproszonymi gośćmi i pracownikami przedszkola oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie. Wszystkie dzieci z okazji wizyty otrzymały od włodarza kościoła sandomierskiego małą lekturkę do poczytania z rodzicami. Tak piękne i wzruszające spotkanie wnoszące wiele ciepła do naszego codziennego życia na długo pozostanie w naszej pamięci.