Prognoza pogody dla rodziców dzieci z Przedszkola Publicznego w Połańcu Filia nr 2.

Obiecujemy, że na waszych twarzach, kochani rodzice,

nigdy już nie pojawią się chmury zwiastujące zmartwienia

i błyskawice niepokoju.

Pragniemy, by od dziś wasze oblicza promieniowały nieustannym ciepłem,

by na waszych twarzach gościł zawsze słoneczny uśmiech.

Od dziś zapowiadamy radość, słońce, lato i piękną pogodę.

 

 

Naszą uroczystość poprowadził Tomasz Karmel

z telewizji regionelanej "Świętokrzyskie wieści".

Program "Mleko czy kakao" zaprezentowali Dorota Kielman i Marcin Wykop, a w programie znalazła się pogoda; relacja z Paryża, gdzie odbył się pokaz mody dla mamy i taty na lato; gościem specjalnym był profesor Rozumek, który mówił o mamie, reporterka Natalia przeprowadziła uliczną sondę o tym, że mamę możemy nazywac różnorodnie. Po chwilowej przerwie - reklamie, w naszej telewizji przedszkolnej był czas na wiadomości z kraju poprowadzone przez Kamila Burczoka. A w wiadomościach sportowych pochwaliliśmy się złotymi medalami w biegu na czas do piaskownicy i w podnoszeniu ciężarów. Główną atrakcją przedstawienia była relacja ze stadionu narodowego, gdzie w rytm piosenki "Ko, ko, ko, euro spoko" nasza repreznetacja polska niestety przegrała mecz, ale kibice do końca okazali wsparcie zawodnikom. Natomiast na odcinki telenoweli "Niewdzięczna Esmeralda" czekała każda mama z chusteczką w ręku. Cała transmisja telewizyjna zakończyła się Koncertem Życzeń, gdzie dzieci składały życzenia i śpiewały piosenki, a nawet zatańczyły rock'n'rolla. Gdy rodzice otrzymali pamiątkowe upominki, wszyscy udali się na słodki poczęstunek .

Rozbawiliśmy publiczność do łez! Uśmiechy rodziców oraz głośne brawa były nagrodą za występ przedszkolaków! Było po prostu super!

Dziękujemy za spotkanie i miłe słowa po występie!

alt

Zapraszamy do Galerii!!