"Dinuś w Górach Świętokrzyskich" - wyróżnienia

dla naszych małych artystów w konkursie plastycznym!

 

alt

 

31 maja 2012 roku grupa połanieckich przedszkolaków wraz

z opiekunami wybrała się na małą wycieczkę do Kielc.

Powodem naszej wyprawy było zaproszenie przez Świętokrzyski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny na podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem "Dinuś w Górach Świętokrzyskich", realizowango w ramach Przedszkolnego Programu Edukacji Antytytoniowej pt. "Czyste powietrze wokól nas".

Wszyscy uczestncy imprezy spotkali się pod pomnikiem H. Sienkiewicza w Kielcach. Następnie w korowodzie antytytoniowym przeszli do Muzemum Zabawek i Zabawy, gdzie odbył się happening z podsumowaniem konkursu.

Z naszej Filii nr 2 zostały wyróżnione prace dwóch dziewczynek - Oliwii Guzik i Natalii Kaczmarczyk. Serdecznie gratulujemy artystkom!

Po odebraniu super nagród wszystkie dzieci skorzystały z atrakji zapewnionych przez Muzeum Zabawek i Zabawy.

Bardzo sympatyczny dzień spędziliśmy w Kielcach i cieszymy się, że prace naszych dzieci zostały nagrodzone.