"Mamo, Tato - pobaw się ze mną"

21 czerwca 2012r.

O godzinie 1600 na boisku szkolnym przy Przedszkolu Publicznym Filia nr 1 w Połańcu rozpoczął się Festyn Rodzinny. Na początku imprezy Pani Dyrektor Anna Kaniszewska powitała przybyłe rodziny i gości na czele z Burmistrzem Jackiem Tarnowskim. Podziękowała również mamom przewodniczącym z Rady Rodziców z każdej placówki za owocną wspólpracę. Następnie goraco zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy!

W programie pikniku znalazło się wiele atrakcji:

- Rozstrzygnięcie Konkursu Rodzinnego na "Najciekawszy strój - kostium teatralny dla dzieci".

Z naszego przedszkola Filii nr 2 udział wzięła Wiktoria Seremak. W przepięknym stroju wróżki prezentowała się jak modelka na wybiegu... Gratulujemy Wikusiu II miejsca i nagrody!!!

- Odbyły się także sprawnościowe konkursy rodzinne - minizawody.

- Całymi rodzinami można było poczęstować się pieczoną kiełbaską i napojami.

- Zespół PATIGO bawił publiczność - prowadził zabawy przy muzyce, konkursy i kalambury.

Było bajecznie, kolorowo i sympatycznie!

Jakże miło spędziliśmy czas integrując się:

rodzina - środowisko przedszkolne.

Takie chwile są piękne!

Cieszmy się każdą chwilą z bliskimi...