Piątek 5.12.2014 był dniem szczególnie oczekiwanym przez naszych przedszkolaków,

od samego rana dzieci z niecierpliwością czekały na odwiedziny specjalnego gościa ŚIĘTEGO MIKOŁAJA,

nie zawiodły się  jak co roku zjawił się z workiem pełnym prezentów dla wszystkich dzieci.

Za piękne upominki przedszkolaki podziękowały gościowi z Laponii piosenkami i wierszykami o Mikołaju, które przedstawiały najpiękniej jak potrafiły.

W tym dniu nasze przedszkole odwiedził także burmistrz Połańca Pan Jacek Tarnowski, skarbnik Gminy Pani  Małgorzata Żugaj

oraz dyrektor Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Oświaty i Wychowania  Pani Jadwiga Krala,

którzy wręczyli dzieciom słodkości oraz bardzo ciekawe gry edukacyjne, które pomogą przedszkolakom w zdobywaniu wiedzy i kształceniu umiejętności.

Ten wyjątkowy dzień w roku  na długo pozostanie w naszych sercach jako czas oczekiwania, radości i niesamowitego spotkania.

Mikołaju dziękujemy.