Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,

to święto Ani, Basi i Krzysia.

W dzień przedszkolaka każdy to wie,

Bawi się z nami, kto tylko chce.

W piątek 28 września dzieci z Przedszkola Publicznego w Połańcu po raz pierwszy obchodziły

Ogólnopolski Dzień Wychowania Przedszkolnego,

którego data przypada na 29 września.

Aby hucznie uczcić ten dzień, zebraliśmy się na parkingu przy Przedszkolu Publicznym Filia nr 1 aby wspólnie odśpiewać „Hymn przedszkolaka”. Następnie przedszkolaki przeszły w pochodzie ulicami Połańca, niosąc kolorowe balony i śpiewając piosenki.

Po powrocie do przedszkola wychowawczynie poszczególnych grup zorganizowały dla swoich milusińskich „Bal Przedszkolaka” oraz różne konkursy i zabawy.

Ten dzień był dla dzieci świętem zabawy, radosnych śpiewów i tańców.

Mamy nadzieję, że wspólnie z gronem pedagogicznym podejmiemy działania, aby

Dzień Wychowania Przedszkolnego na stałe wpisał się w karty kalendarza imprez i świąt przedszkolnych  naszej placówki.