Dnia 25 października 2012r. grupa „Skrzaty” odwiedziła bibliotekę w Publicznej Szkole Podstawowej w Połańcu.

Przy okazji zagościliśmy również w świetlicy szkolnej. Dzieci były zainteresowane oglądaniem różnych książek, zwiedzaniem zakamarków biblioteki jednak największe wrażenie zrobiły na nich świetlicowe zabawki. Chłopcy byli zadowolenie z wizyty to tego stopnia, że w momencie wyjścia nie chcieli opuścić sali świetlicowej.

Dziękujemy Dyrekcji PSP w Połańcu , Paniom z biblioteki  i świetlicy za miłe przyjęcie naszych Skrzatów.