Lista kandydatów - plik w formacie docx

Ważne!

Przypominamy o konieczności potwierdzenia przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola, które ze względów bezpieczeństwa można dokonać telefonicznie w godzinach od 9:00 do 14 pod nr tel.15 8650916 oraz mailowo na adres placówki : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rodzice mają obowiązek dopełnienia tego oświadczenia w terminie od 1 do 7 kwietnia 2020r. Nie dopełnienie tego obowiązku w wyznaczonym terminie będzie jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu dla dziecka.