Nasze przedszkole bierze udział w II EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU dla PRZEDSZKOLAKÓW "AKADEMIA AQUAFRESH", koncentrującym się na profilaktyce stomatologicznej u dzieci w wieku przedszkolnym. Program ten realizowany jest we wszystkich grupach przedszkolnych w całej Polsce w roku szkolnym 2012/2013.

ODDAJ SWÓJ GŁOS!!!

Nadrzędnym celem Akademii Aquafresh jest uczenie dzieci od pierwszych lat życia nawyku mycia zębów po każdym posiłku, a także budowanie świadomości potrzeby utrzymania jamy ustnej w odpowiedniej higienie, aby w konsekwencji zmiejszyć tak poważny problem, jakim jest próchnica. We wszystkich grupach wiekowych został przeprowadzony szereg zajęć edukacyjnych. W ramach programu wzieliśmy udział  w konkursie plastycznym "Każdy z nas wie, jak z Pastusiami o ząbki dbać swe". Przedszkolaki zwrówno te mały, jak i te duże wykonały plakat o tematyce propagującej zasady prawidłowego utrzymania jamy ustnej w higienie. Prace te zostały umieszczone na stronie www.akademia-aquafresh. Zachęcamy wszystkich rodziców, i nie tylko, do głosowania na prace naszych maluchów. Aby oddać głos należy wejść na wyżej wymienioną stronę w dział KONKURSY-KONKURSY DLA PRZEDSZKOLI. Następnie kliknąć na GALERIĘ KONKURSOWĄ i za pomoca wyszukiwarki odszukać przedszkole i oddać głos wg instrukcji.

Z góry dziękujemy :)