„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,
dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…”

Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyła się wspólna Wigilia dla dzieci, rodziców.

Przedszkolaki pod okiem wychowawczyń, pań H. Bienik i U. Kaszuby  przygotowały piękne, jedyne w swoim rodzaju jasełka.

Występ przedszkolaków wprowadził wszystkich w świąteczny, miły nastrój, a i wycisnął niejedną łzę z oka.

Burza oklasów wynagrodziła trud "Biedronek".

Następnie w ciepłej i serdecznej atmosferze popłynęły życzenia.

Na stole znalazły się  potrawy wigilijne, w większości przygotowane przez rodziców.
Chcielibyśmy, by ten grudniowy dzień na długo pozostał w pamięci przedszkolaków io ich rodzin.