Jak co rok, w Przedszkolu Publicznym w Połańcu w okresie karnawału organizowany jest bal dla dzieci. W tym roku bal odbył się 7 lutego w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Kr. Jadwigi w Połańcu.

W przygotowaniu sali zaangażowali się rodzice oraz personel przedszkola, którzy wspólnymi siłami stworzyli bajkowy świat z kolorowych materiałów, śnieżynek, gwiazdek i mnóstwa kolorowych balonów. Cała dekoracja stworzyła wyśmienite i nastrojowe warunki do zabawy. Cały bal poprowadził pan Paweł Gorgoń z firmy PATIGO który wywołał uśmiech i radość na wszystkich twarzach.

Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały swoje stroje. Przedszkolaki wspaniale bawiły się, jak również brały udział w licznych konkursach i zabawach. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia z Panią Zimą oraz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez panie kucharki.

Całej zabawie towarzyszyła radosna atmosfera i uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych. Wszystko co dobre kiedyś się kończy, lecz wierzymy, że za rok znów przeżyjemy taki wyjątkowy dzień.

Serdeczne podziękowania pragniemy złożyć:

Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Połańcu za udostępnienie Sali gimnastycznej;

Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej za udostępnienie stołówki;

Dyrekcji Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu za wypożyczenie dekoracji;

Uczennicom Publicznego Gimnazjum w Połańcu za przebranie się w Panie Zimę i Wróżki;

Rodzicom za zaangażowanie w dekorację Sali;

Panu Henrykowi Nogackiemu za pomoc w dekoracji Sali

Panie Katarzynie Wójtowicz i Pani Annie Lisiak za pracę jako fotograf.