Przedszkole Publiczne w Połańcu

Sponsor:

Urząd Miasta i Gminy Połaniec

Tematyka konkursu                                   APARAT KONKURS

Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii o tematyce „Przy rodzinnym stole”,
na której uwieczniony zostanie pięknie udekorowany stół i wspólny posiłek z rodziną.

Cele konkursu:

• upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki;
  • kształtowanie umiejętności odpowiedniego układania nakryć stołowych;
  • wdrażanie zasad savoir – vivre przy stole;
  • budowanie poczucia odpowiedzialności i estetyki;
  • motywowanie dzieci do angażowania się w życiu rodzinnym;
  • wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne nakrywanie do stołu i spożywanie posiłków.

ZASADY UCZESTNICTWA

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z naszego przedszkola  i ich rodzin.
  • Każdy uczestnik może nadesłać jedną fotografię.
  • Fotografię należy wysłać w formie elektronicznej na adres mailowy: Przedszkola Publicznego w Połańcu pTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.
  • Zdjęcie powinno zawierać informację: imię i nazwisko dziecka, przedszkole do którego uczęszcza oraz grupę przedszkolną.
  • Zdjęcie należy przesłać w formacje JPG.
  • Konkurs trwa od 05.2021r do 10.06. 2021r.
  • Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpi 15.06.2021r.
  • Każdy uczestnik konkursu, zobowiązany jest podpisać zgodę na publikowanie wizerunku (Zgoda do pobrania)

Zapraszamy do udziału