„Dziś dla dla babci słońce mamy

i całuski dla dziadziusia.

Dziś życzenia wnuczek składa

i piosenki śpiewa wnusia”.

Babcia i Dziadziuś to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w Przedszkolu Publicznym w Połańcu odbyły się, z małym opóźnieniem ze względu na zachorwoania i ferie zimowe,  uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Trudne czasy pandemii spowodowały, że nie mogliśmy gościć dziadków w naszym przedszkolu, ale każda grupa uczciła to święto przygotowując pod kierunkiem swoich nauczycieli nagrania programów artystycznych. Wnuczęta w odświętnych strojach i z uśmiechem na ustach składały dziadkom życzenia, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały tańce. Przygotowały także piękne laurki oraz upominki. Występy przedszkolaków były wspaniałą okazją  by podziękować za miłość, opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadziuś.

Życzenia dziadkom złożyła także Pani Anna Kaniszewska - Dyrektor Przedszkola Publicznego w Połańcu. W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników przedszkola życzyła zdrowia, wszelkiej pomyślności, miłości i szacunku płynących z serc ukochanych wnuków. Wyraziła także nadzieję na powrót wspaniałych, wzruszających uroczystości z udziałem Babć i Dziadków w naszym perzedszkolu.

KOCHANI DZIADKOWIE – JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Monika Szywała