000 Wycieczka 2022

Plan wycieczki:

820 – zbiórka pod przedszkolem

850 – 940 – przejazd do Centrum Bajki, czynności

higieniczne, I posiłek (bułka z serem i szynką)

940 – 1050 – Mały Teatrzyk – oglądanie spektaklu

1050 – 1120 – Swobodne zabawy

1120 - 1240– zwiedzanie Bajkowego Świata

1250 - 1320 – II posiłek (bułka z serem i szynką)

1320 - 1400 –  spacer po ogrodach

1430 – przyjazd pod przedszkole

Serdecznie prosimy o odpowiednie ubranie dzieci oraz zaopatrzenie je w napoje niegazowane, paluszki, herbatniki…

Każdy Rodzic powinien podpisać zgodę na wyjazd dziecka.