W podziękowaniu za wieloletnią współpracę,

za trud i poświęcenie, z życzeniami wszystkiego najlepszego

na emeryturze.

Kwiaty

Dyrektor,

Pracownicy Przedszkola

Rodzice i  Dzieci

W dniach 20-21 lutego 2023 roku odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej  na emeryturę wieloletniej nauczycielki przedszkola – Pani Janiny Sobierajskiej. Dzieci  z grupy „Smerfy” słowami wiersza i piosenki podziękowały za trud włożony przez Panią Jasię w ich nauczanie i wychowanie. Następnie swoje życzenia oraz podziękowania złożyli przedstawiciele rodziców, Dyrektor przedszkola Pani Anna Kaniszewska oraz współpracownicy .

W kolejnym dniu w pożegnaniu wzięli udział: Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Połańcu Pan Stanisław Lolo, Sekretarz Gminy Połaniec Pani Bogumiła Niespodziewana,  Skarbnik Gminy Połaniec Pani Małgorzata Żugaj, Prezes ZNP Pan Zbigniew Brzeski, Dyrektor Przedszkola Publicznego w Połańcu Pani Anna Kaniszewska, Zastępca Dyrektora Przedszkola Publicznego w Połańcu Pani Beata Mika oraz wszyscy pracownicy przedszkola. Przekazano wiele życzeń, ciepłych słów, podziękowań. Były kwiaty, poezja, muzyka. Dyrektor przedszkola podkreśliła, że droga zawodowa Pani Janiny naznaczona była prawdziwym zamiłowaniem do pracy nauczycielskiej, którą wykonywała z pasją. Złożyła podziękowanie za każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu, za cierpliwość i wytrwałość w kształtowaniu setek dziecięcych charakterów. Za wyrozumiałość, doświadczenie i profesjonalizm.

W imieniu Samorządu gratulacje i wyrazy wdzięczności za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia oraz pełnienie trudnej i wymagającej misji, jaką jest zawód nauczyciela przekazał  Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Jacek Benedykt Nowak .

Droga Pani Janino, jeszcze raz dziękujemy za wieloletnią pracę, życiową mądrość  i otwarte serce. Życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz. Zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Miłą niespodziankę dla emerytki było wykonanie przez zaproszonego gościa Martę Sobierajską ulubionych utworów Anny Jantar.

Monika Szywała

DSC2005