Styczeń, to szczególny czas dla naszych przedszkolaków, ponieważ w tym miesiącu dzieci przygotowują inscenizacje artystyczne na obchody związane
z Dniem Babci i Dziadka.
417392599_791717542981981_5533746443793209994_n.jpg
W dniach 16-30.01.2024r. dzieci pod czujnym okiem wychowawców wspaniale zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce i grę na instrumentach, które ćwiczyły na tą uroczystość. Starsze grupy zaprezentowały także jasełka bożonarodzeniowe. W szczególny sposób okazali swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękowali za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
Na złożenie serdecznych życzeń drogim Babciom i Dziadziusiom znaleźli czas Pan Burmistrz Jacek Benedykt Nowak oraz Pani Sekretarz Gminy Bogumiła Niespodziewana, którzy byli pod ogromnym wrażeniem wspaniałych występów przedszkolaków.
 
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wystąpiły przed bliskimi i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki
z życzeniami. Takimi inscenizacjami, upominkami i niespodziankami wnuki sprawiły ogromną radość, dzięki temu były to chwile niezapomnianych wzruszeń z bliskimi.
Następnie przedszkolaki zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, za który serdecznie dziękujemy.
To były wyjątkowe uroczystości, czas pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego jak ważne są spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Beata Gołyska
Ewelina Sałata

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć ciasteczka: Jak wyłączyć ciasteczka w przeglądarce..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information