Dnia 15. 10.2013 w grupie integracyjnej  "Smerfy" odbyły się zajęcia otwarte.

Przewodnim tematem było hasło "W zdrowym ciele zdrowy duch".

Na wstępie p. dyrektor Anna Kaniszewska bardzo miło i serdecznie powitała zaproszonych rodziców.

Podczas zajęcia wdrażano dzieci do zdrowego trybu życia poprzez ruch

i zdrowe odżywianie oraz zaangażowano rodziców do czynnego uczestnictwa

w urzeczywistnianiu zamierzeń wychowawczo- dydaktycznych.

Zajęcia zorganizowała p. Janina Sobierajska nauczyciel wiodący i prowadzący,

p. Monika Krupa ( rodzic- nauczyciel w Szkole Podstaowej w Połańcu)

oraz n-le wspomagający: p. Jolanta Cebula i Edyta Dziedzic Godlewska,

jak również pracownicy obłsugi: p. Agnieszka Podsiadły i Katarzyna Bryła.

Wzorowa postawa nauczycieli wpłyneła na to, iż dzieci były bardzo aktywne i integrowały się.

Po zajęciu udzielono dzieciom pochwały i upominki w postaci marchewki (narysowanej i zafiolowanej) oraz zaproszono na degustację koreczków z jabłka i marchewki.  Zapraszamy do galerii zdjęć.