Muzyka wokół nas jest wszędzie

tu śpiewa ptaszek, tam śpiewa wiatr,

muzyka to jest mój cały świat.

W piątkowe popołudnie dzieci z grup „Krasnoludki”, „Słoneczka”, „Pszczółki” i „Biedronki”

gościły nietypowego gościa, pana Sebastiana Sobierajskiego, ucznia połanieckiego liceum,

niezwykle uzdolnionego, grającego na wielu instrumentach muzycznych.

Gościnnie pan Sebastian zawitał do Przedszkola by pokazać dzieciom instrumenty takie jak klawisze, gitarę i flet.

Chętne dzieci miały okazję choć na chwilę stać się prawdziwymi muzykantami.

Kto wie, może w przyszłości któryś z naszych wychowanków zabłyśnie na wielkiej scenie muzycznej?

Pan Sebastian wprowadził nas w świąteczny nastrój grając melodię najpiękniejszych kolęd „Cicha noc”,

„Gdy się Chrystus rodzi”, nie zabrakło również melodii znanej piosenki disco polo grupy Boys „Jesteś szalona”.

Zaproszony gość zadbał również o chwilę rozrywki dla przedszkolaków grając melodię „Kaczuszki”,

„Jedzie pociąg z daleka” i „Mam chusteczkę haftowaną” , przy których dzieci śpiewały i świetnie się bawiły.

Bardzo dziękujemy panu Sebastianowi za przyjęcie zaproszenia, gratulujemy ogromnego talentu i życzymy samych sukcesów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.