Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych chwil, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

W dniach od 20 do 24 stycznia do wychowanków naszego przedszkola przybywali wyjątkowi goście- babcie i dziadkowie.

Czekały na nich uśmiechnięte wnuczęta, które na tę okazję przygotowały specjalnie występy oraz laurki.

Dzieci z grup starszych: „Biedronki”, „Pszczółki”, oraz „Smerfy” jak przystało na doświadczonych aktorów wystąpiły na deskach sceny CKiSz w Połańcu.

Maluszki z grup „Kotki”, „Krasnoludki”, „Jeżyki”, Słoneczka” i „Motylki” przyjmowały dostojnych gości w swoich salach gdzie z drżeniem malutkich serduszek prezentowały swoje programy artystyczne.

Przedszkolacy pod czujnym okiem swoich wychowawczyń przygotowali przedstawienia, w których wyrazili swoją wielką miłość do babć i dziadków.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a dostojni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.

Dla swoich bliskich dzieci przygotowały drobne upominki w postaci laurek. Występom towarzyszył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych podopiecznych.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze.

Dzieci poprzez Jasełka, wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości obchodów „Dnia Babci i Dziadka”

oraz dyrektor CKiSz pani Joannie Juszczyńskiej za udostępnienie małym artystom sceny oraz sali kawiarnianej, gdzie na gości czekał wspaniały poczęstunek.