W dniu 25.03.2014 r.  w grupie „Kotki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Zwiastuny wiosny”, które były podsumowaniem tematyki tygodniowej „Nadchodzi wiosna”.alt

Były to pierwsze zajęcia, który odbyły się w obecności rodziców, dlatego też początkowo dzieci były troszeczkę onieśmielone.

Serdeczna postawa rodziców oraz brawa sprawiły, że nasi podopieczni aktywnie uczestniczyli w rozmowach na temat wiosny.

Dzieci chętnie brały udział w zabawach ruchowych oraz tanecznych.

Na zakończenie każdy przedszkolak za aktywny udział w zajęciach otrzymał stokrotkę- symbol wiosny.

Dziękujemy rodzicom za przybycie.