W ramach tematu tygodniowego "Kraina fantazji- książki" dzieci z grupy "Jeżyki" odwiedziły Bibliotekę Publiczną im. A. Mickiewicza w Połańcu.

Przedszkolaki dowiedziały się, że biblioteka to miejsce, w którym można wypożyczyć książki, skorzystać z Internetu oraz z czytelni.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały Pani Bibliotekarki, która opowiadała o bibliotece a także czytała przedszkolakom ksiązki

a na zakończenie wręczyła małym słuchaczom zakładki do książek.

Wizyta w Bibliotece stała się inspiracją do rozmów na temat wartości i piękna książek.