5 listopada bieżącego roku dzieci z gr. "Kotki" obchodziły "Dzień Postaci z Bajek".

W tym właśnie dniu odwiedził nas "Czerwony Koapturek, który wprowadził naszych podopiecznych w magiczny bajkowy świat.

Dzieci na początku były onieśmielone wizytą bajkowego gościa jednak podczas wspólnych zabaw szybko przełamały lody.

"Kotki" uczestnicząc z quizach wykazały się dużą wiedza na temat bajek.

Potrafiły nazwać  bohaterów bajek, odgadywać zagadki, dopasowywać rekwizyty do bajek a nawet śpiewały  piosenki z popularnych dobranocek.

Podczas obchodów "Dnia Postaci z Bajek" naszym przedszkolakom towarzyszyło dużo śmiechu i radości.

Mamy głęboką nadzieję, że w przyszłym roku także odwiedzi nas jakiś niezwykły bajkowy gość.

zapraszamy do galerii zdjęć