W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja dnia 4.12.2014 dzieci z naszego Przedszkola miały możliwość obejrzenia w CKiSz baśni teatralnej  pt. „Trzewiczki szczęścia”

o przygodach wesołego szewczyka Felka i rozkapryszonej księżniczce Lali wystawianej przez młodszą grupę teatralną „Kameleon” pod przewodnictwem  Pani Krystyny Orlicz.

Tradycyjnie do naszego przedskola zostali zaproszeni wychowankowie Domu Dziecka w Pacanowie, którzy mieli możliwość pobawić się wspólnie z rówieśnikami i obejrzeć

w Centrum Kultury i Sztuki przedstawienie. Tego dnia nasi mili gości spotkali także Świętego Mikołaja, który obdarował ich prezentami, sprawiając im tym wiele radości.

Ten dzień zaznaczył się jeszcze jednym miłym akcentem- ubieraniem przedszkolnej choinki.

Dzięki naszym wspaniałym ozdobom, przygotowywanym z pomocą rodziców drzewko wygląda wyjątkowo, nie zabrakło na nim kolorowych lampek,

długaśnych łańcuchów wykonanych z papieru kolorowego, bombek udekorowanych kokardkami oraz innych fantastycznych ozdób.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, za pomoc w zbiórce środków czystości dla podopiecznych Dzieci z  Domu Dziecka w Pacanowie,

którzy osobiście odebrali wielką paczkę.