Dnia 19 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się świąteczne przedstawienie dla rodziców w wykonaniu dzieci z grupy integracyjnej „Kotki” pod tytułem „Dziewczynka z zapałkami”.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to dla wszystkich czas radości, czas spędzany w gronie rodzinnym, czas magiczny.

Mali aktorzy swoim przedstawieniem przypomnieli wszystkim widzom, jakie wartości w tym okresie przedświątecznym są najważniejsze i co tak naprawdę powinno się liczyć dla drugiego człowieka.

Przedstawienie „Dziewczynka z Zapałkami” zadedykowane zostało rodzicom dzieci oraz dla ich najbliższych.

Wzruszająca opowieść o małej dziewczynce z zapałkami opowiedziana wierszem i piosenką przez naszych podopiecznych

wprowadziła wszystkich zebranych w piękną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Na zakończenie Pani Dyrektor Anna Kaniszewska podziękowała aktorom za występ, natomiast wszystkim obecnym życzyła spokojnych i radosnych świat oraz tego

"abyśmy my wszyscy nie byli w tym szczególnym okresie obojętni na los drugiej osoby, żebyśmy byli na tyle odważni, że nie będziemy bali się jej pomóc".

Gratulujemy małym artystom tak pięknego występu. Dziękujemy też rodzicom za przygotowanie pięknych strojów, które pozwoliły nam bardziej przeżyć tę niezwykłą opowieść .