To już kolejny rok, kiedy to Przedszkole Publiczne w Połańcu przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka WOŚP.

W piątek (9 stycznia) w naszym przedszkolu kolejny raz zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspólnie z przedszkolakami oraz nauczycielami.

W wielkim finale uczestniczyły wszystkie dzieci z naszej placówki, które obejrzały przepiękne „Jasełka” w wykonaniu koleżanek i kolegów z grupy „Motylki”.

Dzieci przypomniały historię narodzin Jezusa, zaśpiewały polskie kolędy, pastorałki i zatańczyły do świątecznych piosenek.

Biletem wstępu było oczywiście „serduszko” WOŚP.

Dzieci, znając dobrze cel, jaki przyświeca zbiórkom organizowanym przez WOŚP,

chętnie dzieliły się swoimi oszczędnościami z potrzebującymi.

Na zakończenie Pani Dyrektor Anna Kaniszewska przypomniała wszystkim przedszkolakom, że nawet najmniejszy grosik to dar od serca,

który dla wszystkich chorych ma ogromne znaczenie.

W tym roku udało się zebrać imponującą kwotę: 1211 zł i 79 gr.

Dyrekcja przedszkola cieszy się, że przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami oraz pracownicy przedszkola tak chętnie wsparli szczytny cel akcji WOŚP.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.