"Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i Dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto,

które obchodzimy co roku 21 i 22 stycznia.

Z tej okazji w dniach od 20 do 27 stycznia nasze przedszkole

licznie odwiedzili zaproszeni przez dzieci wspaniali goście – Babcie i Dziadkowie.

Przedszkolaki z poszczególnych grup pod czujnym okiem swoich nauczycieli przygotowały upominki oraz część artystyczną.

Zarówno starszaki jaki i maluchy w odświętnych strojach i z uśmiechem na ustach zaprezentowały się przed swoimi gośćmi najlepiej jak potrafiły.

Dzieci wesoło tańczyły, śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a Dziadkowie z uwagą obserwowali jak pięknie występują ich wnuczęta.

W niejednym oku można było dostrzec łzę wzruszenia. Goście nie kryli również ogromnej radości, a występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki.

Na gości czekał także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Te wyjątkowe uroczystości upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze.

Występy przedszkolaków  były wspaniałą okazją, by podziękować kochanym Dziadkom za ich miłość, oddanie, opiekę i cierpliwość jakiej doświadczają każdego dnia.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości „ Dnia Babci i Dziadka”