W piątek 13 lutego 2015r. odbył się w naszym przedszkolu

"Walentynkowy koncert dla Magdy".

Impreza zorganizowana została z inicjatywy Pani Dyrektor Anny Kaniszewskiej

oraz Rady Rodziców naszego przedszkola.

Celem koncerty oprócz świetnej zabawy była pomoc dla chorej na białaczkę Magdaleny Wójtowicz.

Całkowity dochód z biletów- serduszek zostanie przekazany na leczenie Madzi.

Rodzice dzieci bardzo pozytywnie odnieśli się do naszej akcji,

dzięki czemu udało się nam zebrać we wszystkich naszych placówkach kwotę 2150zł.

W koncercie charytatywnym zagrali: Zespół „Malibu” oraz wolontariusze z Gimnazjum w Połańcu.

Podczas występów artyści wprowadzili naszych podopiecznych w doskonały humor oraz Walentynowy nastrój.

Grając przedszkolne piosenki jak i największe hity muzyczne włączyli wszystkich zebranych

tych dużych i małych do wspólnego śpiewania oraz wspaniałej karnawałowej zabawy.

Dzięki uprzejmości wykonawców dzieci mogły spróbować jak się gra na różnych instrumentach co dało im wiele radości i satysfakcji.

Wszyscy uczestnicy koncertów otrzymali pamiątkowe serduszka, które były znakiem naszej akcji.

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Muzycznemu „Malibu” z Połańca

oraz Wolontariuszom z Publicznego Gimnazjum w Połańcu za udział oraz zaangażowanie w przygotowaniu i przebieg koncertów.

W szczególny sposób dziękujemy Rodzicom dzieci,

którzy dobrocią serc oraz bezinteresownością wsparli szczytny cel imprezy.