Dnia 20 października2015 roku, dzieci z grup "Kotki" i "Pszczółki" z Przedszkola Publicznego

oraz z grupy "Smerfy" z Przedszkola Filia nr1 przygotowane przez swoje Panie, wzięły udział w X Regionalnym Konkursie Piosenki Religijnej

im. św. Jana Pawła II organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii. Wszyscy z wielką przyjemnością mogli wysłuchać pełnych ciepła i serdeczności utworów.

Ogromne zaangażowanie naszych przedszkolaków i radość z możliwości zaprezentowania się przed innymi, zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Natomiast występ dzieci z grupy "Pszczółki" jury doceniło przyznając im II miejsce w kategorii przedszkolnej.

Dzięki uczestnictwu w tym konkursie zdobyliśmy nowe doświadczenia, które na pewno zaowocuje w dalszej pracy.