Dnia 10 marca 2016 roku grupa „Pszczółki” w ramach tematyki tygodnia „Poznajemy zawody”

wybrała się do Technikum w Zespole Szkół w Połańcu. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach edukacyjnych,

połączonych z prezentacją multimedialną związaną z  możliwościami elektrotechniki prowadzonych przez Pana Mariusza Zyngiera .

Dzięki życzliwości uczniów z Technikum i Pana Profesora przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w wyścigach z wykorzystaniem skonstruowanych robotów.

Życzliwa atmosfera, przekazana w przystępny dla przedszkolaków sposób wiedza, możliwość poznania osób z ogromną pasją, sprawią,

że dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci,

oczywiście każdy z przedszkolaków ma już teraz pomysł na siebie,

chce zostać inżynierem, konstruktorem i wynalazcą!