Przedszkole Publiczne w Połańcu uczy swoich podopiecznych odpowiedzialności i troski za zwierzęta.

Dnia 14 -15.11.2017 nasze przedszkole odwiedzi Pani Agata Włoch – prowadząca dom tymczasowy dla porzuconych zwierząt. Przyjdzie ona z pieskiem i opowie jak zajmować się domowymi pupilami oraz dowiemy się jak funkcjonuje schronisko.

UWAGA zbieramy dla opuszczonych piesków:

KOCE

RĘCZNIKI

KARMĘ

Aby wesprzeć działalność - Przedszkole Publiczne w Połańcu

prowadzi w dniach 07 - 17.11.2017 r. zbiórkę karmy dla zwierząt.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ORAZ PROSIMY O WSPARCIE I ZAANGAŻOWANIE!