3 września zapraszamy!

Po cudownym letnim odpoczynku rozpoczynamy nowy rok przedszkolny.

Prosimy przynieść podpisane pantofelki a dla dzieci 3 i 4 letnich  również ubranka na zmianę

w razie awarii (w podpisanym worku zostawiamy w szatni na półce dziecka).

Przedszkole czynne jest w godzinach od 6:00 do 16:00.

Dzieci przyprowadzamy i odbieramy według zadeklarowanych godzin.

Od godz. 6:00

dzieci z grup „Motylki”, „Smerfy”, „Słoneczka”, „Krasnoludki” schodzą się w grupie „Biedronki”

dzieci z grup: „Jeżyki”, „Słoneczka”, „Skrzaty” i „Kotki” schodzą się w grupie „Pszczółki”.

Dnia 31.08.2018r.zapraszamynowoprzyjęte dzieci w odwiedziny i zapoznanie się z paniami i salą w godzinach 10:00 – 10:30.

Mamy nadzieję, iż Maluszki dzielnie pokonają stres towarzyszący w pierwszych dniach pobytu w przedszkolu.

Należy pamiętać, że problem adaptacji występujący u większości dzieci jest zjawiskiem normalnym, świadczącym o sile więzi emocjonalnych łączących dziecko z mamą i tatą.

Musi minąć pewien okres czasu, aby dziecko przystosowało się do nowych warunków.

Naszym kochanym Przedszkolakom i Rodzicom życzymy pełnego radosnych zabaw, sukcesów i nowych wrażeń roku przedszkolnego 2018/2019.