W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną

i w oparciu  o komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec dotyczącym

rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

do przedszkola (poniżej) - informujemy, że 31 marca 2020r.  przedszkole ogłosi na stronie internetowej placówki wyniki rekrutacji

listy dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Publicznego w Połańcu wraz z Filiami.

Natomiast potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia,

w tym wyjątkowym czasie – w celu zachowania bezpieczeństwa

- należy dokonywać mailem lub zrobić
to telefonicznie w godzinach 9:00 – 14:00 w dniach
od 1 kwietnia 2020r. do 7 kwietnia 2020r.

Brak potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do przedszkola w ustalonym terminie jest równoznaczny z rezygnacją

z miejsca w placówce.

Adres mailowy i numer telefonu placówki:

Przedszkole Publiczne w Połańcu

nr. telefonu (+48 15) 8650 - 916