„Głośne czytanie” w grupie „Kotki”

„W Pacanowie kozy kują” – lecz czy chodzi o kozy zwierzęta? Tego dowiedziały się dzieci z grupy „Kotki”

dnia 17 maja słuchając fragmentu „Przygód Koziołka Matołka” czytanego przez pana Andrzeja Forkasiewicza.

Nasz zaproszony gość wywiązał się ze swojego zadania na ocenę celującą

o czym świadczyły uśmiechnięte miny naszych podopiecznych.

Dzieci ze skupieniem i zaciekawieniem słuchały opowiadania o Koziołku Matołku,

który przeszedł długą drogę i przeżył wiele niesamowitych przygód by dotrzeć do Pacanowa.

Po skończonej bajce nasi wychowankowie chętnie odpowiadali na pytania,

a na zakończenie serdecznie podziękowali panu Andrzejowi wręczając mu laurkę.

Mamy nadzieję, że pan Andrzej miło spędził z nami czas i jeszcze kiedyś do nas wróci…