W związku ze zbliżającym się zakończeniem funkcjonowania Programu "Uczenie się przez całe życie"

Kuratorium Oświaty w KIelcach zaplanowało dnia 02.09.2013 r. uroczystość

podumowującą siedmioletni okres ( od 2007-2013) realizacji projektów w szkołach

i placówkach oświatowych województwa świętokrzyskiego.

Nasze przedszkole od 2010 roku aktywnie uczestniczy w Programie eTwinning,

w związku z czym mogło zaprezenotwać swoje dokonania na przydzielonym stanowisku w kieleckim WDK.

Udział w konferencji umożliwił nam wymianę doświadczeń oraz zdobycie nowych informacji na temat nowego programy "Erasmus+",

którego cele okazały się dla naszego przedszkola nowym  wyzwaniem. Pragniemy również podziękować za wsparcie od Profesora Oświaty Panu Mariuszowi Żyngierowi.