Grupa „Motylki” z Przedszkola Publicznego w Połańcu uczestniczyła w obchodach Międzynarodowego Dnia Pizzy. Na zajęciach języka angielskiego dzieci dowiedziały się, że pizza, jaką znamy dzisiaj pochodzi z włoskiego Neapolu, ale pierwsi podobny do niej placek wypiekali już starożytni Grecy. Dzieci zapoznały się również z procesem tworzenia pizzy, angielskimi nazwami jej składników oraz stworzyły własne pizze. Na koniec zajęć utrwaliły słownictwo uczestnicząc w zabawie Hand-clapping game.

IMG 20210209 100906

IMG 20210209 101148