„Wszystkim babciom,  wszystkim dziadkom
zdrowia, pomyślności,
uśmiechów na co dzień i dużo radości”

  alt

 Mieć Babcię i Dziadka to wielkie szczęście – właśnie oni mają dla swoich wnucząt najwięcej czasu, dużo ciepła i miłości. To dla nich w dniach 9 - 11 stycznia 2013r. zorganizowane zostały uroczystości. Najstarsza grupa „Leśne Ludki’ zaprosiła gości do CKiSz.Dzieci zaprezentowały Jasełka, które w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku a przepiękny śpiew kolęd wprowadził zgromadzonych gości w nostalgiczny, aczkolwiek radosny nastrój. Każda z młodszych grup natomiast zaprosiła tych najstarszych wiekiem przedstawicieli rodzin do swoich sal. I tu w rodzinnych, kameralnych warunkach dziadkowie a także rodzice oglądali swe małe pociechy.

alt

 Grupa Kotki przedstawiła opowieść o narodzeniu Jezusa, Smerfy przedstawiły „Królewnę Gburkę”. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odegrały swoje role. Dopełnieniem odświętnej atmosfery było zaprezentowanie przez najmłodsze dzieci wierszy, piosenek i tańców związanych tematycznie z uroczystością. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wręczyły gościom upominki. Znalazła się również chwila na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

alt  

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

alt

alt