W ostatnią niedzielę stycznia 2021r. kolejny raz rozbrzmiała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  pod hasłem „Finał z głową”. To już 29. Finał tej akcji. Tym razem celem przyświecającym był zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Tradycyjnie, jak każdego roku Przedszkole Publiczne w Połańcu wraz z filiami oraz Żłobek „Kraina Malucha” aktywnie przyłączyły się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo tego, iż w tym roku nie mogliśmy z tak dużym rozmachem, jak w ubiegłych latach, wspomóc całej akcji to i tak dołożyliśmy swoją cegiełkę do tej pięknej akcji.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu oraz wielkim sercom naszych pracowników oraz podopiecznych udało nam się zebrać - 1603,98 złotych, na które złożyły się poniższe kwoty:

Przedszkole Publiczne w Połańcu – 385,59zł

Filia nr 1 Przedszkola Publicznego w Połańcu – 702,92zł