Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Publicznego w Połańcu została umieszczona
w wejściu budynku każdego przedszkola. Wysłane zostały także indywidualne wiadomości na podane we wnioskach zgłoszeniowych adresy mailowe rodziców.

Warunkiem uczęszczania dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 jest oświadczenie woli, aby dziecko uczęszczało do zakwalifikowanego przedszkola.

Oświadczenie woli możemy potwierdzić w następujący sposób:

- wypełnienie pisemne oświadczenia woli (dołączone w zał. maila lub poniżej)
i odesłanie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując „Oświadczenie woli”,

- odpisując na maila, umieszczając w treści maila informację oświadczenia woli potwierdzającą chęć uczęszczania dziecka do zakwalifikowanego przedszkola a w tytule maila wpisując „Oświadczenie woli”

- wypełnienie pisemne oświadczenia woli i wrzucenie je do skrzynki pocztowej, znajdującej się na drzwiach wejściowych Przedszkola Publicznego w Połańcu, ul. Madalińskiego 1.

Informację należy przekazać do dnia 9.04.2021r.

Nie przesłanie oświadczenia w wyznaczonym terminie będzie jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu dla dziecka.

Anna Kaniszewska

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Połańcu

Załacznik -  oświadczenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola