I Przegląd Tanecznych Zespołów Przedszkolnych odbył się 12.06.2013r. w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Na scenie zaprezentowało się 11 grup przedszkolnych.Kolejne zespoły zabierały nas w podróż, dzięki której mogliśmy podziwiać kulturę nie tylko różnych regionów Polski ale również innych odległych państw. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grupy 6 letniej „Leśne Ludki” w tańcu „Zorba” i „Tańcu Chińskim” grupa 5 latków „Smerfy” w „Tańcu dworskim” i grupa 4-5 latków „Kotki” w tańcu do piosenki „Gangam style”.

LEŚNE LUDKI

SMERFY

KOTKI

LEŚNE LUDKI

Dzieci na scenie bawiły się znakomicie, co można było odczytać z ich uśmiechniętych twarzy. Wszystkie występy były długo oklaskiwane a każdy uczestnik zasłużył na nagrodę indywidualną i słodycze, przedszkola natomiast otrzymały dyplomy i zabawki.