Do trzech razy sztuka. 12.06.2013r. Słoneczkom udało się w końcu pojechać na upragnioną wycieczkę do Kurozwęk. W Połańcu jeszcze trochę padało, a w Kurozwękach słońce. To nagroda za to, że nikt nie płakał za rodzicami i na twarzach dzieci zagościł uśmiech. Po zjedzeniu pysznych kanapek na łonie natury wycieczkowicze zwiedzili Mini ZOO. Z radością podziwiali lamy, osły, strusie, dziki i wiele innych ciekawych zwierząt. Największą atrakcją jednak okazała się wyprawa na tzw. "safari bizon". Maluchy z wielkim zaciekawieniem podziwiały stada bizonów amerykańskich pasące się na pastwiskach. Nasze dzielne maluszki zmęczone, ale i bardzo zadowolone wróciły do przedszkola. I już czekają na następną wycieczkę :)