W poniedziałkowe popołudnie 17.06.2013r. odbył się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci FESTYN RODZINNY pod hasłem "Mamo, Tato pobaw się ze mną". Festyn rozpoczął się rozstrzygnięciem konkursu rodzinnego "Wiersz o Połańcu". Najmłodsi wraz ze swoimi rodzicami dumnie recytowali wiersze o naszym pięknym mieście i jego licznych atrakcjach. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Nie zabrakło również nagród, z których dzieci cieszyły się najbardziej.

 alt

    Po występach przedszkolaki ze swoimi rodzicami wzięły udział w licznych zabawach i konkursach przygotowanych przez agencję artystyczną PATIGO. Nie brakowało zabaw przy klimatycznej muzyce, a także szalonych tańców, konkursów muzycznych, plastycznych, jak i sportowych.

alt

   Największym powodzeniem wśród dzieci i dorosłych cieszyło się przeciąganie liny. Tym razem nasze drogie panie pokazały, na co je stać. W mgnieniu oka rozłożyły "podobno" ;) silniejsza płeć na łopatki. 

 

alt

alt

   Pogoda dopisała, dzięki czemu była świetna zabawa. Nikt się nie nudził, o czym świadczyły roześmiane buzie dzieci i rodziców.