"Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy,
Bo my ,,sześciolatki” do szkoły idziemy.
Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile,
Kiedy na zabawie dni mijały miłe". 

    19.06.2013r. przyszedł czas na ostatni już w przedszkolu występ starszaków, które pożegnały się ze swoimi paniami i młodszymi kolegami, prezentując przygotowany program artystyczny. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami.  Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor A. Kaniszewska wręczyła każdemu starszakowi dyplom ukończenia przedszkola oraz pamiątkową książkę i tabla ze zdjęciami. 

alt

   Rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali nauczycielkom, Pani Ewie i Pani Grażynie, za serce, trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom. Niezwykle wzruszającym momentem było recytowanie wierszy przez dzieci, specjalnie przygotowanych dla swoich pań. Niejednemu zakręciła się łza w oku ze wzruszenia. Pani Dyrektor, skierowała do obecnych na uroczystości rodziców słowa podziękowania za współpracę w ciągu całej bytności dzieci w przedszkolu. Po oficjalnej części, już w sali były pamiątkowe zdjęcia, oraz słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

alt

Życzymy wszystkim starszakom słonecznych wakacji, udanego wypoczynku, a od września samych sukcesów.

alt

   Również pięciolatki podziękowały swoim starszym kolegom za przyjaźń oraz wspólnie spędzony czas w przedszkolu. Starannie przygotowały się do tego spotkania i zaprezentowały wiersz i piosenki dla swoich kolegów. Starszaki zostały też obdarowane upominkami w postaci słoneczek z najlepszymi życzeniami w dalszej edukacji.