W piątek 21 czerwca grupa „Kotki” wybrała się na wycieczkę do lokalnego sklepu zoologicznego. Na miejscu czekał na nas pan sprzedawca, który miło nas powitał i zapoznał ze zwierzętami znajdującymi się w sklepie. Największe zainteresowanie dzieci wzbudziły klatki z gryzoniami: chomikami, świnkami morskimi oraz królikami. Dużą ciekawość wzbudziły także akwaria wypełnione najróżniejszymi rybami i roślinami. Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały różne akcesoria niezbędne właścicielom zwierząt, jak karma, klatki, witaminy, zabawki, miski oraz smycze. Wizyta w sklepie zoologicznym upłynęła nam bardzo miło i była pouczającym doświadczeniem. Dziękujemy właścicielowi sklepu za miłe przyjęcie przedszkolaków i możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami!!!

alt

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ :)