Życie tak pisze scenariusz, że po latach pracy nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek… Taki etap  przyszedł także dla Pani Izabeli Piekielniak – intendentki Przedszkola Publicznego w Połańcu Filia nr 1. Przez wiele długich lat Pani Iza dbała o żywienie dzieci, ale niestety nadszedł czas pożegnania. Dnia 3.03.2023r. odbyła się uroczystość w związku z jej przejściem na emeryturę, na którą przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak wraz z Zastępcą Jarosławem Kądzielą, Sekretarz Pani Bogumiła Niespodziewana, Dyrektor Przedszkola Anna Kaniszewska wraz z zastępcą Beata Mika, delegacja pracowników przedszkola.

Dyrektor A. Kaniszewska podkreśliła, drogę zawodową Pani Izabeli Piekielniak oraz podziękowała za pracę, serce i troskę o sprawy przedszkola. Do życzeń dołączyli się wszyscy zaproszeni goście. Podczas spotkania zostały wręczone piękne kwiaty, nagroda dyrektora i oprawiony dekalog wesołego emeryta. Następnie głos zabrała Pani Iza, która ze wzruszeniem w głosie podziękowała wszystkim za miłe słowa skierowane pod jej adresem oraz za wiele lat współpracy.

Pani Izo jeszcze raz składamy życzenia oraz najserdeczniejsze podziękowania:

„Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.

Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością.

Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.

Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.

Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się…!”

Beata Mika