W dniach 12-14 czerwca w naszym przedszkolu odbył się dzień otwarty.

DSC02890

Do przedszkola  przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani Dyrektor Anna Kaniszewska, która zaprosiła przyszłych absolwentów na salę. W trakcie spotkania przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość  uczestnictwa w zabawach muzyczno – ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, czy plastycznych  przygotowanych przez  nauczycieli. Była to również okazja do zapoznania się z salą i  zabawkami przedszkolnymi. Chłopcy konstruowali z klocków budowle, jeździli samochodami. Dziewczynki bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały smaczne dania w przedszkolnej kolorowej kuchni.  Każdy rodzic miał możliwość uczestniczenia w spotkaniu ze specjalistami pracującymi  w naszej placówce: logopeda, psycholog, pedagog i uzyskać cenne porady ułatwiając start dziecka. W czasie spotkania dzieci otrzymały wesołe medale „Super Przedszkolaka”. Było wiele radości. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas. Zapraszamy gorąco również na kolejny dzień otwarty w sierpniu.

Do zobaczenia !

E. Wojnarowska