„Niech lalka nie płacze

Niech nie rozpacza miś,

Bo w życiu tak trzeba

Do przodu ciągle iść…”

Jak każdego roku o tej porze, w naszych placówkach odbyły się uroczystości „Ukończenia Przedszkola” przez najstarsze grupy naszych wychowanków. Były to wyjątkowe dni – rozśpiewane, roztańczone, radosne, a jednocześnie pełne zadumy i nieukrywanych wzruszeń. Dni zapowiadające koniec czteroletniego okresu wspólnych, beztroskich zabaw, zajęć, spotkań a początek nowych obowiązków. Tak to już w życiu się układa, że coś musi się skończyć, by móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dzieci z zagubionych nieśmiałych maluszków stały się odważnymi starszakami z głowami pełnymi pomysłów, chętnymi do podejmowania nowych wyzwań, realizacji nowych zadań. Przedszkolaki z grup: „Kotki”, „Słoneczka”, „Skrzaty”, „Elfy”, „Leśne Ludki”, „Koniczynki” pod kierunkiem wychowawców przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, piosenki, tańce oraz podziękowania dla Pani Dyrektor, v-ce Dyrektor, nauczycieli, specjalistów, pań z obsługi płynące prosto z małych serduszek. Niejedna łza spłynęła po policzkach i łamały się głosy przy wspominaniu wspólnie spędzonych chwil. Na pamiątkę tego wydarzenia nasi absolwenci otrzymali okolicznościowe dyplomy, tabla, upominki. Były również życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor Anny Kaniszewskiej oraz Rodziców skierowane do wszystkich obecnych na poszczególnych uroczystościach.

Rodzicom dziękujemy za wsparcie i pomoc, dzieciom zaś życzymy  udanych wakacji, nowych przyjaźni oraz wielu sukcesów w szkole mając nadzieję, że nie zapomną nas odwiedzać.

D. Rzepka

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, skrzypce i tekst